PRODUKTOVÝ SPECIALISTA – JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Baví Vás vytvářet analýzy a rádi sledujete nové trendy? Je pro Vás důležité vidět za sebou výsledky? Hledáte pozici, kde se budete moci rozvíjet? Pak je tato nabídka určitě právě Vám! Nadnárodní chemické společnost rozšiřuje svůj obchodní tým o pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA – JUNIOR (25-30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba a aktualizace ceníků
  • analýza trhu a konkurence
  • sledování a vyhodnocování nových trendů
  • aktualizace svěřeného portfolia produktů
  • školení obchodní zástupců na dané portfolio produktů
  • návrhy na změny v zaměření výzkumu
  • denní komunikace s obchodním tymem
  • podílení se na vytváření obchodní strategie

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ chemického nebo ekonomického směru
  • praxi na obchodním oddělení výhodou, ale ne podmínkou
  • pokročilou znalost práce s MS Excel (kontingenční tabulky, datové zdroje)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • pečlivost, samostatnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci vhodnou i pro absolventy
  • možnost osobního a odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní bonus pro zaměstnance
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj