OBSLUHA CNC STROJE

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte strojírenské vzdělání a zkušenosti s obsluhou CNC stroje? Nechybí Vám manuální zručnost? Uvítáte práci pouze na ranní a odpolední směny? Hledáte stabilní zaměstnání v jičínském okrese? Firma vyvíjející komponenty pro automobilový průmysl, hledá nové pracovníky na pozici: OBSLUHA CNC STROJE

Pracovní náplň

  • obsluha a seřizování 3-osých a 5-osých fréz
  • práce se řídícím systémem Heidenhain
  • obrábění dle technické dokumentace
  • měření vyhotovených dílů

Co požadujeme?

  • vyučení v oblasti strojírenství
  • praxi v oblasti CNC obrábění
  • znalosti technické dokumentace
  • manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • spoluúčast na vývoji nových technologií
  • příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost okamžitého nástupu

  • místo výkonu práce: okres Jičín