OBRÁBĚČ ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Jsi vyučen v oblasti obrábění kovů, nebo podobném strojírenském oboru? Orientuješ se v technické dokumentaci a jsi manuálně zručný? Chceš pracovat na zajímavých projektech a neustále se rozvíjet? Firma vyvíjející komponenty pro automobilový průmysl, hledá nové pracovníky na pozici: OBRÁBĚČ ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • obsluha CNC stroje při výrobě obráběných dílů
  • seřizování stroje
  • kontrola vyrobených komponentů
  • práce v operačním systému Heidenhain
  • obrábění podle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • vyučení ve strojírenském oboru
  • znalosti v oblasti CNC obrábění
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost a zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • pozici vhodnou pro absolventy
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky
  • možnost okamžitého nástupu

  • místo výkonu práce: okres Jičín