VEDOUCÍ VÝVOJOVÉHO TÝMU

Neaktivní nabídka

45000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Rádi se podílíte na inovacích a vývoji nových materiálů? Máte zkušenosti s vedením týmu? Chcete pracovat pro společnost, která se stará o využívání ekologických a obnovitelných zdrojů? Potom pro Vás máme úžasnou pracovní příležitost, nepropásněte ji! Společnost s dlouhou tradicí v chemické výrobě právě obsazuje: VEDOUCÍ VÝVOJOVÉHO TÝMU (od 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení dvou týmu týmů vývoje
  • Koordinace týmu technické podpory prodeje
  • Podílení se na vývoj nových produktů
  • Řízení projektů v oblasti výzkumu a vývoje
  • Úzká spolupráce s odděleními napříč celou společností

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemického směru
  • Praxe v oblasti výzkumu a vývoje
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s řízením projektů
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost osobního a odborného růstu
  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj