UŽIVATELSKÁ PODPORA – ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Jste absolventem střední školy se zaměřením na výpočetní techniku? Dokážete si poradit s problémy v tomto odvětví? Zvládnete se domluvit anglicky, alespoň písemně? Pokud hledáte novou pracovní výzvu, pak jste pravděpodobně člověk, kterého hledáme. Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého pracovního týmu na pozici: UŽIVATELSKÁ PODPORA – ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • správa a nákup IT vybavení
  • řešení nastalých problémů
  • komunikace s uživateli
  • zaškolování kolegů
  • spravování interního systému

Co požadujeme?

  • dokončené středoškolské vzdělání, technické zaměření
  • schopnost písemné komunikace v angličtině
  • orientaci v problematice výpočetní techniky
  • ochotu a schopnost poskytnout podporu technicky slabším kolegům

Co nabízíme?

  • možnost pružné pracovní doby
  • mobilní telefon i k soukromému užití
  • možnost odborného školení
  • přátelský pracovní kolektiv
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.