VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání v oboru Všeobecná sestra a hledáte novou pracovní výzvu? Jste vůdčí typ se smyslem pro pečlivost a vstřícným přístupem k lidem? Máte zkušenosti s domácí péčí a vedením týmu sester? Jste komunikativní a flexibilní? Ano? Tak na nic nečekejte a ozvěte se nám! Moderní česká společnost působící v oblasti péče o seniory, pacienty a znevýhodněné klienty v jejich domácnostech hledají do svého týmu novou posilu na pozici: VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA (30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení a zodpovědnost za tým pracovníků
  • dohled na sestry v terénu
  • komunikace se zájemci o péči
  • konzultace s ošetřujícími lékaři a sociálními pracovníky
  • zajištění plynulého chodu a poskytování péče

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor Všeobecná sestra
  • zkušenosti s intenzivní péčí a domácí péčí
  • praxi na vedoucí pozici min. 2 roky PODMÍNKOU
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • komunikativnost vstřícnost a nadšení pro práci

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • celoroční předplatné na MHD
  • stravenky, příspěvek na volání
  • místo výkonu práce: Praha