Testovací inženýr - cestování po světě

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Chcete pracovat pro úspěšnou strojírenskou společnost? Máte VŠ vzdělání technického směru a pokročilou angličtinu? Rád byste v rámci práce cestoval po světě? Máte zkušenost na pozici Testovací inženýr?

Pracovní náplň

  • Testování strojírenských produktů
  • Analýza a zpracování výsledků z testů a měření
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zajištění kalibrací
  • Odpovědnost za provedení a kvalitu měření
  • Zjišťování příčin závad

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Ochota často cestovat
  • Angličtinu na pokročilé úrovni
  • Dobrou orientaci v technických výkresech
  • Manuální zručnost
  • Praxi a zkušenosti s měřením a testováním je velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní úspěšné společnosti
  • Profesní a karierní růst
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Odborné zaškolení
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.