VEDOUCÍ ELEKTROMECHANIKŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

Máte zkušenosti v údržbě elektrických částí výrobních strojů? Chcete se dále rozvíjet v oboru a pracovat v úspěšné společnosti se stabilním zázemím? Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6? Pak jste pro nás ideální kandidát! Tak mi zašltete svůj životopis a začněte pracovat jako VEDOUCÍM ELEKTROMECHANIKŮ!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Opravy a údržba elektrických zařízení
  • Vedení pracovníků údržby
  • Zajišťování bezproblémového chodu strojů a zařízení
  • Výběr vhodných náhradních dílů pro opravy
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. §6
  • Praxi na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • Práci v nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavé finanční bonusy
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.