TECHNIK KVALITY s AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Pohybujete se v oblasti kontroly kvality a chcete se v ní i nadále rozvíjet? Domluvíte se anglicky a hledáte úspěšnou nadnárodní společnost, která Vám poskytne prostor pro další růst? Pak právě VÁM nabízíme jedinečnou příležitost na pozici TECHNIK KVALITY s AJ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • namátková analýza výrobků před expedicí
  • zodpovědnost za interní proces oprav a reklamací
  • interní audity
  • podílení se na zlepšování procesů na montážích
  • analýza výrobků vrácené zákazníkem (reklamace/opravy)
  • dohled nad kalibrací nářadí
  • zpracování technické dokumentace k jednotlivým činnostem
  • evidence a archivace výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • zkušenosti z oblasti kontroly kvality v rámci výrobní společnosti
  • orientaci v ISO normách a nástrojích kvality
  • středně pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • ŘP sk. B
  • manuální dovednosti, technické myšlení

Co nabízíme?

  • perspektivní příležitost v úspěšné zahraniční společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení včetně prémií a bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykový kurz
  • příspěvek na dojíždění
  • obědy zdarma
  • pracoviště na Tachovsku (cca 30 km od Plzně)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.