SOLUTION CONSULTANT

Neaktivní nabídka

65000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás obchod a zároveň máte přehled v IT a tiskových řešeních? Analýza u klienta a hledání ideálního řešení je pro Vás výzva? Komunikace v anglickém jazyku pro Vás není problém? Hledáme právě Vás, a proto neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • analýza klientských potřeb
  • návrh či změna technické infrastruktury dle potřeb klienta
  • zodpovědnost za technickou část obchodu
  • zodpovědnost za obchodní výsledky
  • jednání se zákazníky, s třetími stranami a komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IT nebo technického směru
  • zkušenost s oblastí tiskových řešení
  • zkušenost s implementací velkých projektů (v řádech mil. Kč)
  • přehled v oblasti SW a HW
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • služební vůz i k osobním účelům a parkování u budovy
  • skvělý kolektiv a časté firemní akce
  • propracovaný systém školení
  • silné zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.