CNC OBRÁBĚČ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte již zkušenosti s obsluhou CNC strojů, nebo se teprve chcete zaučit? Nevadí Vám pracovat na směny? Pak nám zašlete Váš životopis a projednáme s Vámi možnosti uplatnění dle aktuálního stavu strojního parku. Uplatnění je možné u frézek, lisů, laserů a dalších strojů dle Vaší preference! CNC OBRÁBĚČ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC stroje
  • Základní seřizování stroje
  • Práce dle technické dokumentace
  • Kontrola hotových dílů
  • Dodržování pravidel bezpečnosti práce

Co požadujeme?

  • Minimálně vyučení v oboru strojírenství
  • Zkušenosti s obsluhou CNC stroje, nebo zájem učit se
  • Ochotu pracovat na směny
  • Pracovitost

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Mzdu dle pracovních zkušeností
  • Jistotu zakázkové naplněnosti výroby
  • Možnost zaučení
  • Příspěvky na stravování
  • Lokalita: Olomoucký kraj