VÝVOJÁŘ SOFTWARE S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Hledáte zajímavou práci, kde zužitkujete vše, co umíte? Jste týmový hráč? Víte, jak se programuje v jazyce C, umíte pracovat v operačním systému Linux a znáte embedded prostředí? Mluvíte anglicky a chcete jazyk využívat? Napište! Mezinárodní, stabilní a rozvíjející se společnost hledá do svých řad posilu na pozici: VÝVOJÁŘ SOFTWARE S ANGLIČTINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj nového software
  • Architektura SW a řešení problémů
  • Zodpovědnost za průběh projektu
  • Vedení juniorů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru
  • Komunikativní znalost angličtiny – podmínkou
  • Velmi dobrou znalost programovacího jazyka C
  • Orientaci v sytému Linux, embedded prostředí a sítích
  • Analytické schopnosti, samostatnost, týmovost

Co nabízíme?

  • Dynamický kolektiv a moderní prostředí
  • Kávu zdarma
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Školení

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí nebo Brno