SERVER ADMINISTRATOR / IT SUPPORT (25 000 – 38 000 Kč)

25000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máte nadšení pro práci v IT? Chcete být přínosem pro rychle rostoucí společnost? Orientujete se ve Winows 7 a 10? Máte minimálně středoškolské vzdělání a komunikativní anglický jazyk? Tak je tato práce přesně pro tebe!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení problémů na serverech
  • Správa a administrace virtuálních serverů
  • Technická podpora
  • Buildování a nasazování serverů
  • Práce s verze 7 a 10
  • Pravidelné reportování a vedení dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru
  • Orientace v Microsoft - Windows 7 a 10, také dobrá znalost SQL
  • Základní znalost skriptování v PowerShell a VB script
  • Komunikativní angličtina pro denní využití – slovem i písmem
  • Zkušenost s distribucí různých balíčků a patchů
  • Zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Interní prémiový systém
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook / Mobil dle vlastního výběru
  • Široký výběr placených školení a kurzů
  • Možnost pracovního růstu
  • Práce v přátelské a vyvíjející se společnosti

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu