LEAN EXPERT

Neaktivní nabídka

23000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Vyznáte se v oblasti štíhlé výroby? Jste expertem na zlepšovací projekty? Hledáte pracovní pozici, na které můžete svou praxi uplatnit? Pokud ano, neváhejte reagovat! Úspěšná společnost hledá nového člena do svého týmu na pracovní pozici: LEAN EXPERT

Pracovní náplň

  • Zvyšování efektivity výroby
  • Projektové řízení - implementace jednotlivých Lean nástrojů
  • Kooperace s ostatními členy týmu
  • Školení zaměstnanců a managementu firmy
  • Provádění analýz

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenost na pozici LEAN technika/experta aj.
  • Komunikativnost
  • Komunikativní anglicky jazyk
  • Znalost nástrojů Lean Manufacturing

Co nabízíme?

  • Zázemí perspektivní rostoucí firmy
  • Vzdělávací programy
  • Odměňování dle pracovních výsledků
  • Firemní akce
  • Odborný růst

  • Místo výkonu práce: Valašsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!