JUNIOR NÁKUPČÍ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pro českou společnost PUMPA, a.s. zabývající se prodejem a servisem čerpací techniky hledáme posilu na pozici: JUNIOR NÁKUPČÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyřizování objednávek od již zavedených dodavatelů
  • administrativní agenda spojená s nákupem (objednávky, kontrola)
  • evidence dodávek v interním informačním systému
  • kooperace s obchodním oddělením i skladem
  • občasné vyhledávání nových dodavatelů a vyjednávání podmínek s nimi
  • optimalizace skladových zásob

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka (převážně písemná komunikace s dodavateli)
  • znalost práce s MS Excel (tabulky, funkce)
  • ochotu učit se nové věci
  • dobré komunikační schopnosti
  • důslednost, zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti s mezinárodním přesahem
  • 13. mzdu
  • přátelský kolektiv s pohodovým nadřízeným a rodinnou atmosféru
  • práci v moderní kanceláři bez nutnosti cestovat
  • stravenky
  • školení
  • šanci i pro absolventy bez praxe
  • místo výkonu práce: Brno centrum