TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a dokážete navrhovat technologie pro nové výrobky? Jste samostatná, proaktivní osobnost, která chce zajímavé zaměstnání u perspektivní mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici: TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY.

Pracovní náplň

  • Podpora výroby a výrobních procesů
  • Optimalizace technologií u nových výrobků
  • Zlepšování výrobních procesů
  • Spolupráce při transferu výroby z Německa
  • Komunikace se zahraničními klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s optimalizací výrobních technologií
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • Aktivní přístup a kreativitu

Co nabízíme?

  • Zázemí zajímavé zahraniční společnosti
  • Spolupráci na nových projektech
  • Příspěvek na stravování
  • Výkonnostní odměny
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji