PLÁNOVAČ VÝROBY – SAP

Neaktivní nabídka

35000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte vzdělání technického nebo ekonomického zaměření a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Vyznáte se v optimalizace výrobních plánů a zefektivňování výroby? Páce se SAPem Vám nedělá problémy? Jste komunikativní osobnost, která se nebojí přijmout odpovědnost? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící v okrese Havlíčkův Brod, hledá do svých řad kandidáta na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY – SAP.

Pracovní náplň

  • Optimalizace výrobních plánů
  • Sledování měřítek produktivity
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností
  • Zefektivňování výroby
  • Práce v SAP

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti s plánováním výroby
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka – denní využití
  • Velmi dobrou znalost SAP
  • Samostatnou a přemýšlivou osobnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování – vhodné k relokaci
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v okrese Kutná Hora

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.