QUALITY ASSURANCE EXPERT

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenost v oblasti IT a QA? Rád byste pracoval v moderním prostředí mezinárodní společnosti? Lákají Vás nové výzvy? Pak hledáme právě Vás! Máte možnost podílet se na úspěchu společnosti, která vyvíjí aplikace pro miliony uživatelů. Pomůžeme Vám nastartovat Vaši kariéru správným směrem!

Pracovní náplň

  • Organizace a koordinace QA týmů
  • Návrh řešení, nastavení QA procesů
  • Vývoj a údržba testovací metodologie
  • Spolupráce a dohled nad QA týmy
  • Poskytování technické podpory

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti s testováním v IT oboru
  • Zkušenost na pozici team leadera/managera
  • Kritické myšlení a schopnost efektivně řešit problémy
  • Skvělé komunikační a organizační schopnosti
  • Pokročilá znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Roční bonus vztahující se k výkonu společnosti
  • Plně hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní tarif hrazený společností (i pro členy rodiny)
  • Produkty společnosti zdarma

  • Místo výkonu zaměstnání: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.