MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších značek ve svém oboru? Jste zodpovědný a nebojíte se práce? Nevadí vám práce na 3 směny? Pak nás kontaktujte!!! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého kmene nové zaměstnance na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Drobná manuální práce
  • Testování dle instrukcí
  • Obsluha výrobního zařízení
  • Práce ve 3 směnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU/ÚSO vzdělání
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • Manuální zručnost a dobrý zrak - montáž malých součástek
  • Zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Nástup do kmenového stavu firmy
  • Stabilitu a zázemí dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Možnost profesního postupu
  • Čisté a bezprašné pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Placené přesčasy
  • Příspěvky na sport

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.