PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

Hledáte uplatnění v oboru elektro? Jste absolventem nebo již zkušeným elektrikářem - údržbářem? Pak by tato nabídka mohla být určena přímo Vám! Mezinárodní společnost obsazuje pozici: PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Pracovní náplň

  • Elektro údržba strojů a strojních zařízení
  • Podílení se na preventivní a nárazové údržbě
  • Zodpovědnost za průběh a správnost plánované údržby
  • Vedení záznamu o provedené údržbě

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oboru Elektrikář
  • Praxi na obdobné pozici (velkou výhodou)
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu, stravenky
  • Týden dovolené navíc
  • Roční a věrnostní bonusy

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!