PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Valašské Meziříčí

Hledáte uplatnění v oboru elektro? Pak by tato nabídka mohla být určena přímo Vám! Mezinárodní společnost obsazuje pozici: PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Pracovní náplň

  • Elektro údržba strojů a strojních zařízení
  • Podílení se na preventivní i nárazové údržbě
  • Práce na dvousměnný provoz
  • Řešení problémů spojených se servisní činností

Co požadujeme?

  • Platnou vyhlášku 50 § 6
  • Dodržování stanovených technologických postupů
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Ochotu se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravné plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na dopravu
  • Věrnostní bonusy

  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!