ELEKTRIKÁŘ/ÚDRŽBÁŘ

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Vystudoval/a jste střední školu v oboru elektro? Hledáte uplatnění na trhu v mezinárodní stabilní společnosti s možností osobního i profesního růstu? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Společnost působící v automotive obsazuje pozici: ELEKTRIKÁŘ/ÚDRŽBÁŘ

Pracovní náplň

  • Realizace oprav dle potřeb podniku
  • Spolupráce se seřizovači
  • Řešení problémů spojených se servisní činností
  • Zajištění bezproblémového chodu výrobních strojů

Co požadujeme?

  • Minimálně vyučení v oboru elektro
  • Patřičnou znalost oboru
  • Zodpovědnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky hrazené zaměstnavatelem
  • 5 dnů dovolené navíc, roční bonusy

  • Místo výkonu práce: Valašsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!