HLAVNÍ ÚČETNÍ

mzdové ohodnocení

Semily

Čísla, tabulky, směrnice, vedení účetnictví, práce v příjemném kolektivu spojená s vedením lidí a zároveň ve firmě, která Vás může někam posunout – je to to, co hledáte? Pokud nám můžete na oplátku nabídnout alespoň dvouletou zkušenost z oblasti účetnictví ideálně ve výrobní firmě, máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a rádi spolupracujete s lidmi napříč firmou, pak už netrpělivě očekáváme Váš životopis. Mezinárodní potravinářská společnost právě hledá člověka na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení týmu účetního oddělení
  • odpovědnost za účetnictví firmy
  • příprava směrnic, závěrkové práce
  • zpracování daňového přiznání, roční uzávěrky

Co požadujeme?

  • min. 2 roky praxe z pozice účetního ve výrobní firmě
  • anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
  • znalost IFRS a ERP systémů VÝHODOU
  • důslednost, schopnost vést tým lidí, flexibilitu

Co nabízíme?

  • možnost podílet se na zahraničních projektech
  • příspěvky na rekreaci i rekreaci dítěte
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • mimořádného odměny několikrát během roku
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj