INŽENÝR KVALITY - SYSTÉM ŘÍZENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Chtěl byste si najít novou práci na pozici INŽENÝR KVALITY PRO SYSTÉMO KVALITY nedaleko Hodonína u zaměstnavatele, který pečuje o své zaměstnance? Baví Vás plánování a vedení dokumentace? Orientujete se v ISO normách? Hovoříte anglicky a máte zkušenosti s audity? Tak už nečekejte a zašlete nám Váš životopis! Výrobní společnost hledá nové kandidáty na pozici: INŽENÝR KVALITY – SYSTÉM ŘÍZENÍ KVALITY (28 – 38.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení záznamů a systémové dokumentace
  • Spolupráce při řízení a provádění plánování jakosti produktů
  • Podílení se na schvalování produktů k výrobě
  • Používání statistických metod
  • Příprava a řízení projektů, audity

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na kvalitu výhodou ne podmínkou
  • Znalost norem ISO 9001, ISO/TS 16949, QS 9000, VDA, ISO ČSN 14001 a OHSAS 1800
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Příležitost být součástí úspěšné společnosti
  • Bonusy, prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Kafeterii a stravování
  • Jazykové vzdělávání
  • Firemní akce a oslavy jubileí
  • Lokalita: Hodonínsko