BUILD CONFIGURATION ENGINNER (50 - 80 000,- Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

Chceš být součástí revolučního projektu zabývajícím se vývojem sjednocující open-source linuxové platformy pro IT infrastrukturu využívanou v nejmodernějších rychlovlacích? Máš li zkušenosti s build, change a configuration managementem, pak hledáme právě Tebe!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Build a change management
  • Podíl na kontinuální změně, konfiguraci a deploymentu vyvýjeného SW
  • Vyhledávání a analýza incidentů
  • Participace na vývoji

Co požadujeme?

  • Jakákoli kombinace těchto techto jazyků: Python, Java, C/C++
  • Zkušenosti s Redmine nebo Jenkins či SubVersion
  • Zkušenosti s GIT nebo SVN
  • Zkušenosti s UML výhodou
  • Znalosti síťových protokolů výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a dny volna navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odměny při jubileích
  • Systém kafeterie
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Široké možnosti vzdělávání a mnoho dalších

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.