HR CONSULTANT - PRAHA

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte čerstvě po škole a hledáte zajímavé pracovní uplatnění? Láká Vás personalistika a chcete se dále v tomto oboru vzdělávat? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost! Největší česká personální agentura hledá nové člena týmu na pozici: HR CONSULTANT - PRAHA (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání kandidátů na pracovní pozice
  • Tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • Vedení a příprava pohovorů s kandidáty
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • Poskytování pravidelného reportingu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz - aktivní řízení
  • Silné komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Schopnost pracovat pod tlakem

Co nabízíme?

  • Práce v moderních kancelářích v centru Prahy
  • Zajímavé odměny za obsazení kandidátů
  • Individuálně plánovaný profesní růst
  • Škála firemních benefitů + pružná pracovní doba
  • Práci v přátelském kolektivu, teambuildingové akce
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.