LÉKÁRNÍK

Neaktivní nabídka

od 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste absolventy VŠ v oboru farmacie a hledáte stabilní práci na HPP? Komunikujete rádi s lidmi a zajímáte se aktivně o farmacii? Chcete se stát součástí týmu profesionálů? Tak neváhejte a reagujte na pozici: LÉKÁRNÍK (OD 20 000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava, kontrola a výdej léčiv
  • konzultace správného užívání léků
  • řízení práce farmaceutických asistentů
  • odborné poradenství zákazníkům

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • znalost interního lékárenského systému VÝHODOU
  • komunikativnost a aktivní přístup k práci
  • chuť do dalšího vzdělávání se

Co nabízíme?

  • moderní zázemí stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • profesní a osobní růst
  • možnost dalšího vzdělávání se

  • hledáme pro tyto lokality: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.