LOGISTIK S AJ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti s logistikou? Mluvíte anglicky? Chcete pracovat pro stabilní společnost? Baví Vás organizovat, plánovat a optimalizovat? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní chemická společnost hledá kolegu, či kolegyni na pozici: LOGISTIK S AJ

Pracovní náplň

  • Organizace systému distribuce v souladu s prodejní politikou
  • Rozplánování dopravy
  • Realizace dodávek produktů
  • Vedení dokumentace o tuzemském a zahraničním prodeji

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti logistiky
  • Komunikativní znalost AJ
  • Certifikát ADR
  • Znalost práce ne PC
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost osobního i kariérního růstu
  • Nástup dle dohody

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj – okres Pardubice