IT TECHNICKÁ PODPORA (35 - 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jste mezi servery a databasemi jako doma? Zajímáte se o rozvíjející IT technologie? Pošlete nám vaše CV a přijďte s námi pracovat a společně růst. Jsme informační centrum pro mezinárodní společnost sídlící v Brně. Každého zaměstnance vnímáme jako individuální osobnost. Zaměřujeme se především na neustálý rozvoj a kariérní postup jak v České Republice, tak i v nejrůznějších zemích světa. Hledáme IT nadšence zaměřující se primárně na CISCO router, switch, access point, ASA firewall a Websense technologie.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nasazení a konfigurace
  • Implementace změn
  • Incident management
  • Řešení problémů
  • Práce s tiketovým nástrojem
  • Monitorování infrastruktury
  • Zpracování obecných požadavků interních zákazníků

Co požadujeme?

  • Znalost CCNA výhodou.
  • Obecné znalosti v oblasti IT (Microsoft Server OS).
  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti IT výhodou, není však podmínkou.
  • Schopnost komunikovat v angličtině s členy týmu na denní bázi.
  • Ochota k občasným zahraničním cestám.

Co nabízíme?

  • Bonusový systém.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.
  • Zahraniční cesty.
  • Možnost profesního růstu.

Těšíme se na konzultaci s Vámi.