TEAM LEADER – HR SLUŽBY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte za sebou zkušenost v obchodní činnosti v oblasti služeb a hledáte nové uplatnění, možná i trochu změnu oboru? S ohledem na plánovaný odchod hledáme náhradu na vedoucí pozici na pobočku naší personální agentury v Olomouci. TEAM LEADER – HR SLUŽBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Na uvedené pracovní pozici člověk zodpovídá za plnění týmového plánu obratů. Těch dosahuje tím, že pro svůj tým zajistí dostatek zakázek, tým si nabere a zaučí do systému práce. Sám pracuje na vybraných zakázkách, čili také hledá a oslovuje pracovníky s nabídkami práce pro své klientské firmy. Setkává se s kandidáty, zástupci firem, pro které se pracovníci hledají, sleduje trendy v oboru, spolupracuje se školami a úřady a dle marketingového plánu se účastní oborových veletrhů. Jako zástupce vedení se účastní porad a plánuje cíle obratů na další období, ze kterých se zodpovídá obchodnímu řediteli. Nedílnou součástí je zpracování reportů pro vedení společnosti, zajištění provozních záležitostí, aby v kanceláři vše fungovalo, jak má.

Co požadujeme?

  • Praxi na obchodní pozici v oblasti služeb se zodpovědností za plnění obratů týmu
  • Aktivní znalost anglického jazyka, ideálně v kombinaci s dalším jazykem
  • Ochotu zaučit se do činnosti budoucích podřízených
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Flexibilitu

Co nabízíme?

  • HPP s fixní mzdou a motivující provize dle výsledků týmu
  • Příležitost podílet se se svým týmem na rozvoji a růstu významných firem v Olomouckém kraji
  • Zázemí největší české personální agentury s působností po celé ČR
  • Kancelář v moderním budově v dobré dostupnosti pro klienty s velkým parkovištěm
  • Stravenky a příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Notebook a telefon k soukromému využití
  • Místo práce: pobočka sídlí v Olomouci, z této pobočky pečujeme o klienty v celém Olomouckém kraji a v několika případech s přesahem do Pardubického a Zlínského kraje

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Zaměstnavatel