CHEMICKÝ TECHNIK - TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Uvažujete o restartu svého dosavadního života a nevadí se Vám přestěhovat do zahraničí? Máte zkušenosti s chemickou technologií v praxi, nebo jste absolventem VŠ v oboru chemie a chcete mít jistou vizi kariérního růstu? Dokážete si představit, že z Vás společnost do 3 let udělá vedoucího technologa? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Zde je fér příložitost, bez debat! Úspěšná a dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnost působící v oblasti chemické výroby lepidel hledá kolegu na pozici: CHEMICKÝ TECHNIK - TECHNOLOG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění výroby a kvality výrobků - dosahování výrobních cílů
  • Optimalizace činností jednotlivých oddělení
  • Efektivní řízení týmu zaměstnanců
  • Vývoj nových technologií
  • Spolupráce s odděleními napříč společností

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání - ideálně chemické inženýrství, či organická technologie
  • Anglický nebo polský jazyk na pokročilé úrovni
  • Odolnost vůči stresu
  • Dobré organizační schopnosti
  • Chuť a touhu po osobnostním a profesním růstu

Co nabízíme?

  • Možnost začít "znovu" v dlohodobě úspěšné společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Služební byt a další maximální podpora pro rychlou adaptaci v rámci změny bydliště
  • Možnost profesního rozvoje
  • Přátelský tým do chemie zapálených kolegů

    Místo výkonu práce: Polsko (Krakow), pohovory budou probíhat v Ostravě.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!