INŽENÝR CHEMIE - TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Jste absolventem VŠ v oboru chemie a hledáte pracovní uplatnění? Máte chuť nasbírat cenné zkušenosti v úspěšné nadnárodní společnosti? Nevadí Vám přestěhovat se do zahraničí? Pak jste náš člověk! Úspěšná nadnárodní společnost zabývající se výrobou lepidel hledá ambiciózního absolventa pro pozici: INŽENÝR CHEMIE - TECHNOLOG

Pracovní náplň

  • Zajištění a organizace technologické přípravy chemické výroby
  • Určení technologie a technologických změn výrobních procesů
  • Řízení technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových výrobků
  • Spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru chemie a chemická technologie
  • Anglický nebo ruský jazyk na pokročilé úrovni
  • Technický typ osobnosti
  • Dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se zavedenou pozicí na trhu
  • Příležitost získat nenahraditelné zkušenosti
  • Stabilní pracovní podmínky
  • Motivující mzdové ohodnocení

    Místo výkonu práce: Polsko, Bělorusko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!