SILNOPROUDAŘ PRO ELEKTROMOBILY – FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Vystudoval jste SŠ nebo VŠ se zaměřením na elektro nebo dopravní systémy? Máte praxi se silnoproudou elektrotechnikou nebo z pozice autotronik či zkušební technik? Zajímáte se o automobilovou techniku a chcete být zodpovědný za přípravu elektromobilů? Máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., §5? Pokud chcete mít flexibilní pracovní dobu, pracovat v moderní firmě a kariérně i osobnostně růst, tak mi zašlete svůj životopis a staňte se součástí mezinárodní společnosti! Začněte pracovat jako SILNOPROUDAŘ PRO ELEKTROMOBILY!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za elektromobily
  • Starost o vysokonapěťové části
  • Aplikace asistenčních systémů
  • Vyhodnocování dat a zpracování protokolů
  • Spolupráce s konstruktéry

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro nebo dopravní systémy
  • Praxi v silnoproudé elektrotechnice (ta je výhodou)
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuálně zručného člověka, se zájmem o automobilovou techniku

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Kafeterie
  • Osobní i kariérní růst
  • Moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!