PLC PROGRAMÁTOR (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s programováním PLC zařízení? Láká Vás také jejich testování a hledání chyb v prototypech? Pokud ano a navíc se domluvíte anglicky, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • testování jednotlivých produktů řady PLC SIMATIC S7 a dotykových panelů HMI
  • návrhu testovacích scénařů
  • konfigurace a programování PLC, automatizace testů
  • provádění testů a analýza výsledků
  • reportování výsledků
  • komunikace s vývojáři

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s programováním PLC (nejlépe v SIMATIC S7)
  • Znalost průmyslových komunikačních protokolů výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a dny volna navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odměny při jubileích
  • Systém kafeterie
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Široké možnosti vzdělávání a mnoho dalších

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.