ŘEDITEL KVALITY

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Máte praxi na vedoucí pozici v řízení jakosti strojírenské výroby? Hledáte novou příležitost pro uplatnění svých schopností? ŘEDITEL KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení týmu na úseku kvality
  • Plánování kvality v rámci výroby v souladu s ISO 9001, TS 16949, VDA
  • Analýza a vyhodnocováni kvality výroby
  • Aplikace metod FMEA, 5Why, 8D aj
  • Jednání se zákazníky a dodavateli
  • Podílení se na inovacích a neustálém zlepšování procesů v oblasti kvality

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo řízení jakosti
  • Minimálně 3 roky praxe na manažerské pozici v řízení jakosti ve strojírenství
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost činit rozhodnutí a umět si je obhájit u vedení společnosti
  • Schopnost motivovat své podřízené

Co nabízíme?

  • Automobil
  • Možnost realizace pro člověka, který má rád výzvy, který potřebuje náročné pracovní cíle
  • Zázemí velké společnosti
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Nástup: po dohodě
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj