APPLICATION ARCHITECT

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš být součástí týmu, pracujícím na vývoji nové generace produktů, jež změní fungování kanceláří? Chceš řešit komplexní problémy, které jednoduše „nevygůglíš“? Jsi fanda nejnovějších technologií? Baví tě vzdělávat se v praxi? Ano? Pošli CV a já se ozvu! APPLICATION ARCHITECT

Pracovní náplň

  • vývoj technické architktury pro novou platformu
  • určování směru realizace projektu
  • zodpovědnost za technický design a plánování
  • řízení kvality
  • práce v mezinárodním týmu

Co požadujeme?

  • zkušenost na obdobné pozici vývojáře/architekta
  • znalost autentizačních protokolů
  • znalost virtualizací
  • alespoň základy Linux

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu (9-15 pevné jádro)
  • vzdělávací kurzy dle vlastního výběru (AJ, NJ, japonština)
  • 25 dní dovolené + 2 sickdays
  • 100 Kč stravenky
  • káva, čaj na pracovišti
  • mobilní telefon + notebook

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.