CONTROLLER JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vystudovali jste ekonomii nebo matematickou fakultu a jste analytický typ? Baví vás čísla a navíc chcete denně mluvit anglicky? Pošlete Vaše CV ještě dnes!!! Výrobní společnost se zahraničním kapitálem hledá do svého kolektivu CONTROLLERA

Pracovní náplň

  • Nákladový controlling
  • Analýza ekonomických dat z výroby
  • Analýza kalkulace cen výrobků
  • Zpracovávání reportů
  • Zpracování analýz dle požadavků managementu společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomickou a nebo matematickou fakultu
  • Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni pro komunikaci s centrálou v zahraničí
  • Praxi v controllingu výhodou
  • Velmi dobrou znalost EXCELU - podmínkou

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené a 13. plat
  • Možnost karierního růstu a jazykové vzdělávání
  • Bohatý benefitní program (příspěvek na sport, zvýhodněné tarify)
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • místo výkonu práce Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.