MECHANIK AUTOSKEL

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Baví Vás práce s automobily? Jste pečlivý, zodpovědný a komunikativní? Chcete získat zkušenosti ve stabilní mezinárodní společnosti? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!! Hledáme šikovné kandidáty na pozici MECHANIK AUTOSKEL!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • demontáž a montáž autoskel (čelní skla, boční skla, zadní skla) osobní a dodávkové vozy, pro autobusy, nákladní vozy, stavební stroje
  • opravy autoskel – scelování
  • obstarání převozu svěřeného vozu klienta pro servisní úkon
  • komunikace se zákazníky včetně zpracování příslušných dokumentů –
    převzetí vozu, nafocení vozu, vypsání podkladů pojistné události
  • správa peněžní hotovosti a cenin (vybrané hotovost od klientů, benefit. poukazy)
  • zodpovědnost za svěřené pracoviště a mobilní montážní vůz

Co požadujeme?

  • střední odborné vzdělání ideální v oboru automechanik)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • dobré vystupování a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností ve formě fixu, prémií a 13. platu
  • týden dovolené navíc + 3 další dny placeného volna
  • příspěvek na stravování ve výši 80 Kč
  • flexibilní pracovní dobu
  • pracoviště v centru Plzně