PERSONALISTA - NÁBORY

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Zajímá Tě oblast náboru zaměstnanců a chceš své znalosti dále rozvíjet? Aktuálně hledáme zapáleného kolegu/kolegyni na personální oddělení do mezinárodní strojírenské firmy. Pokud jsi komunikativní typ, který nečeká pouze, až mu bude přidělen úkol, tak nám zašli svůj životopis! PERSONALISTA - NÁBORY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání vhodných zaměstnanců
  • Komunikace s kandidáty a organizace výběrových řízení
  • Vedení personální administrativy
  • Udržování kontaktu se školami a personálními agenturami
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání v oboru
  • Pokročilá znalost práce v MS Office (tvorba tabulek, grafů)
  • Znalost pracovně právních předpisů
  • Zkušenosti z náboru zaměstnanců výhodou
  • Komunikativní povahu

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní strojírenské společnosti
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního rozvoje
  • Výhodné tarify na volání
  • Firemní a rodinné akce
  • Lokalita: Olomoucký kraj