ŘEDITEL ÚSEKU KVALITY

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v kvalitě v automotive? Domluvíte se anglicky a hledáte nové pracovní uplatnění na pozici ŘEDITELE ÚSEKU KVALITY na pomezí Jihomoravského a Zlínského kraje? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu hledá nového pracovníka na pozici: ŘEDITEL ÚSEKU KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za řízení úseku kvality
  • organizování práce na jednotlivých odděleních kvality
  • vedení a motivace podřízených pracovníků
  • provádění analýz, tvorba statistik a návrhy zlepšování
  • zodpovědnost za výsledky a reporting

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • praxi na pozici manažera kvality
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • aktivní přístup, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých projektech pro top firmy
  • moderní prostřední otevřené novým myšlenkám a nápadům
  • možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • 13. mzda
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: pomezí Jihomoravského a Zlínského kraje