OBRÁBĚČ KOVŮ – FRÉZAŘ

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Vyučili jste se v obrábění kovů? Umíte pracovat na číslicově řízené horizontální vyvrtávačce? Hledáte práci na 1 SMĚNU? Napište! Máme pro Vás práci snů. Česká výrobní společnost, která si svých zaměstnanců váží, hledá do svých řad, do okresu Jablonec nad Nisou, posilu na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ – FRÉZAŘ

Pracovní náplň

  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Obsluha horizontální vyvrtávačky
  • Obrábění polotovaru
  • Kontrola obrobeného dílu pomocí měřidel

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru frézař
  • Praxi na klasické horizontce
  • Znalost technické dokumentace
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci na 1 SMĚNU!
  • Stabilní zaměstnání v dobrém kolektivu
  • Týden dovolené navíc
  • Finanční prémie a bonusy

  • Místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou