.NET VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti a baví Vás .NET? Chtěli byste své znalosti uplatnit na zajímavých projektech v úspěšné mezinárodní společnosti? Pracujete rádi s moderními technologiemi? Potom je tato příležitost určena právě Vám! Zavedená IT společnost hledá nové kolegy / kolegyně na pozici: .NET VÝVOJÁŘ

Pracovní náplň

  • Vývoj webových aplikací v .NET a Javascriptu
  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Komunikace se zákazníkem
  • Vývoj jak back-endu tak front-endu aplikace
  • Agilní přístup při práci v týmu

Co požadujeme?

  • VŠ oboru informatiky
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalosti HTML + CSS + Javascript + JQUERY
  • znalosti databází SQL + ORACLE
  • znalosti ANGULAR JS  framework, GIT

Co nabízíme?

  • Možnost se podílet na vývoji nových aplikací za použití nejnovějších trendů
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Přátelské prostředí

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!