VEDOUCÍ R&D ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

42000 - 65000 Kč

Máte dlouholeté zkušenosti v oblasti konstrukce či vývoje? Disponujete praxí v oblasti vedení lidí? Máte rád výzvy, inovativní prostředí a chcete pracovat na projektech pro top firmy? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis! Dynamická rozvíjející se výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ R&D ODDĚLENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vývoj výrobních linek s vysokým podílem automatizace
  • zodpovědnost za zadané projekty
  • návrhy nových řešení a celkově zlepšování
  • organizování práce na jednotlivých částech projektů
  • řízení týmu kvalifikovaných odborníků
  • kooperace s výrobou a dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušeností s vedením lidí
  • znalost angličtiny či němčiny (výhodou)
  • aktivní a inovativní přístup
  • schopnost plánovat a organizovat

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých projektech pro top firmy
  • moderní prostřední otevřené novým myšlenkám a nápadům
  • možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • 13. mzda
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: hranice Jihomoravského/Zlínského kraje

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.