QUALITY ENGINEER/TECHNICIAN

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

Hledáte profesní změnu? Chcete pracovat v kvalitě a již v této oblasti máte nějaké zkušenosti? Ovládáte anglický jazyk? Pokud odpovídáte ano, jste to právě Vy, koho hledáme na pozici QUALITY ENGINEER/TECHNICIAN ve Východních Čechách (jižní část)! Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: QUALITY ENGINEER/TECHNICIAN (od 27.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníkem a výrobou
  • zodpovědnost za řešení reklamací
  • práce s 8D reporty a dalšími nástroji kvality
  • spolupráce na vyhodnocování procesů a návrhy na zlepšení
  • reportování výsledků kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost nástrojů kvality a 8D reportů
  • pečlivost, samostatnost, aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • důkladné zaškolení na pozici
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Východní Čechy (jižní část)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.