PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Jste pečlivý, zodpovědný a máte již nějakou praxi v kvalitě? Říká Vám něco 8D report a znáte i další nástroje kvality? Zvládnete se domluvit v anglickém jazyce? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis na pozici PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ KVALITY v okrese Svitavy! Stabilní rozvíjející se společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ KVALITY (25-35.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za řešení reklamací
  • komunikace se zákazníkem a výrobou
  • práce s 8D reporty a dalšími nástroji kvality
  • spolupráce na vyhodnocování procesů a návrhy na zlepšení
  • reportování výsledků kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • praxi na podobné pozici
  • znalost nástrojů kvality a 8D reportů
  • pečlivost, samostatnost, aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • práci v příjemném kolektivu ve stabilní společnosti
  • důkladné zaškolení na pozici
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: okres Svitavy