TECHNOLOG - ROBOTIK

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Chcete změnu? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který nabízí další rozvoj? Baví Vás robotika a programování? Jediné, co musíte, je odepsat a my se o všechno postaráme! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící na Vysočině, hledá do svých řad posilu na pozici: TECHNOLOG - ROBOTIK

Pracovní náplň

  • Zajištění chodu svařovacích robotů
  • Programování těchto strojů
  • Spolupráce s technologií
  • Občasná kontrola strojů a jejich údržba

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v programování svařovacích robotů Kuka, Yaskawa
  • Orientaci ve svařování nerezových materiálů
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost
  • Ochotu se učit

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy
  • Týden dovolené navíc
  • Roční prémie
  • Plně hrazené jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu

  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod