SPECIALISTA LOGISTIKY s AJ u Mělníku

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte již nějaké zkušenosti s logistickými procesy ve výrobní společnosti? Komunikace v anglickém jazyce se zákazníky a dodavateli na pravidelné bázi Vám nedělá problém? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Výrobní společnost dodávající své výrobky zejména do automotive hledá posilu do svého týmu na pozici: SPOECIALISTA LOGISTIKY s AJ u Mělníku (od 30.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení 2 expedičních pracovníků skladu
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli a zákazníky
  • plánování logistických procesů v kooperaci s výrobou
  • vyřizování objednávek od zákazníků
  • zodpovědnost za plynulou nakládku a vykládku zboží
  • komunikace s přepravci
  • řešení fakturací a případných reklamací
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň krátkodobou praxi v logistice (ve výrobní společnosti výhodou)
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost německého jazyka výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • flexibilitu, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • zázemí rostoucí výrobní společnosti
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: poblíž Mělníka