DISPONENT ABSOLVENT s AJ (až 35.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás plánování a organizování v rámci přepravních a logistických procesů? Zajímáte se o pozemní i leteckou přepravu? Nedělá Vám problém komunikace se zahraničními zákazníky a přepravci v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní přepravní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: DISPONENT ABSOLVENT s AJ (až 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zadávání pokynů pro logistické operace na externím skladě
  • řešení silniční případně letecké přepravy
  • zpracování kalkulací, příprava fakturací
  • spolupráce s tuzemskými a zahraničními zákazníky a dodavateli
  • řešení vzniklých ad hoc úkolů
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání ideálně se zaměřením na dopravu
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • MS Office uživatelskou znalost
  • chuť se učit novým věcem
  • organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní spediční společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha Ruzyně