HR BUSINESS PARTNER

Neaktivní nabídka

50000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenostio s vedením personálního oddělení a nastavováním metodiky? Mluvíte plynule anglicky a máte zkušenost z IT firmy? Nadnárodní společnost z oblasti IT řešení hledá vhodného kandidáta na pozici : HR Business partner senior

Pracovní náplň

  • Vedení HR aktivit
  • Revidence a rozšiřování HR procesů ve společnosti
  • Nábory, Onboarding, adaptační plány, vzdělávání
  • HR marketing
  • Spoluúčast při plánování, HR controlling

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - právní, andragogika není podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace
  • Zkušenosti na pozici HR Managera nebo HR Senior Business Partnera z IT firmy podmínkou
  • Dobrá znalost MS OFFICE a především Excel
  • Odolnost vůči stresu a samostatnost

Co nabízíme?

  • Stabilní pozici v nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • možnost vlastní realizace
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • kafeteria system

  • místo výkonu Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.