SOUSTRUŽNÍK

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte si novou práci jako SOUSTRUŽNÍK v Brně? Máte zkušenosti s obráběním a korekcí programů a umíte číst z technické dokumentace? Pokud ano, je zde právě pro Vás pracovní příležitost ve stabilní strojírenské společnosti ze sídlem v Brně! Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu nové kolegy na pozici: SOUSTRUŽNÍK (22-30.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluha NC soustruhu
  • korekce programů
  • nastavení nástrojů
  • kontrola kvality výrobků
  • práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • praxi na soustruhu
  • zkušenosti s obráběním
  • dobrou orientaci v technických výkresech
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • stabilní práci ve výrobní společnosti
  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvky na sport a volný čas
  • místo výkonu práce: Brno-město