CELNÍ DEKLARANT - BRNO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní osobnost se znalostmi zbožíznalství a technickým backgroundem? Máte prokazatelnou znalost aplikace TARIC? Máte analytické myšlení a jste ochotni se učit novým věcem? Máte praxi v celní problematice a Vaše angličtina je na pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost zabývající se výrobou nanotechnologií hledá nového kolegu do týmu, a to na pozici CELNÍ DEKLARANT - BRNO

Pracovní náplň

  • práce s celním sazebníkem
  • identifikace položek zboží dvojího užití
  • poskytování technické podpory při celním řízení
  • kooperace s ostatními odděleními
  • využití anglického jazyka
  • práce s aplikací TARIC

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v celní problematice
  • prokazatelnou znalost aplikace TARIC
  • pokročilou znalost anglického jazyka – podmínkou
  • znalost technické dokumentace
  • znalost US celních nařízení – výhodou
  • člověka s analytickým myšlením, který je ochoten se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v HI-TECH společnosti
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • podporu vzdělávání a osobního rozvoje
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu práce: Brno